Kredīta kalkulātors

Lasīt tālāk »

Piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • Aizdevumi no 150 EUR līdz pat 50 000 EUR, vecuma grupā sākot no 22 gadiem, gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem līdz pat 40 gadiem.
  • Aizdevumu jebkuru parādu dzēšanai
  • Patēriņa kredītus
Lasīt tālāk »

Piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • Aizdevumu nekustamā īpašuma iegādei
  • Aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu
  • Aizdevumu nekustamā īpašuma iegādei izsolē
  • Aizdevumu pret komerciāla nekustamā īpašuma ķīlu
  • Pākreditāciju
  • Kreditu apvienošanu
Lasīt tālāk »

Par
«Baltic Finance Fund»

SIA «Baltic Finance Fund» ir pakalpojumu sniegšana kreditēsanas jomā.

Mēs piedāvājam ātru, drošu un labu apkalpošanu, kā arī individuālu pieeju katram klientam.

Mūsu darbiniekiem ir speciāla izglītība un pieredze līdz pat 20 gadiem finanšu nozarē.

Labprāt palīdzēsim Jums izvēlēties vispiemērotākos un izdevīgākos noteikumus katram darījumam.

Par drošu darījuma noslēgšanu mūsu uzņēmumā liecina iegūtā licence, ko izsniedz PTAC tikai pārbaudītiem un uzticamiem uzņēmumiem.

Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis un cieņa, tāpēc mēs palīdzēsim piepildīt un īstenot Jūsu sapņus!

Klienti ir apmierināti ar mums —
atnāc, pārliecinies par to un kļūsti viens no viņiem!

Trīs ceturkšņos VID apturējis 345 nodokļu maksātāju saimniecisko darbību

Šā gada trīs ceturkšņos Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu kontroles pārvalde nodokļu maksātāja saimniecisko darbību ir apturējusi 345 gadījumos, liecina VID informācija.

Deviņos mēnešos VID konstatējis pārkāpumus 308 tirdzniecības pārbaudēs

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu kontroles pārvalde šā gada deviņos mēnešos veikusi 442 tirdzniecības tematiskās pārbaudes, pārkāpumi konstatēti 308 gadījumos, liecina VID informācija. Par tirdzniecības pārbaudēs konstatētajiem pārkāpumiem 102 gadījumos ir piemērots naudas sods 60 700 eiro apmērā.

Deficīts zāļu kompensācijas sistēmā šogad sasniegs € 8 miljonus

Deficīts zāļu kompensācijas sistēmā uz gada beigās sasniegs apmēram astoņus miljonus eiro, liecina Nacionālā veselības dienests (NVD) dati.

«Valmiermuižas alus»: mazajām alus darītavām ilgtermiņā jādomā par eksportu

Latvijas mazajām alus darītavām ar mērķi attīstīties ilgtermiņā ir jādomā par eksportu, teica alus darītavas «Valmiermuižas alus» līdzīpašnieks un valdes loceklis Aigars Ruņģis.

Atjaunota «SEB bankas» maksājumu karšu darbība

Atjaunota «SEB bankas» maksājumu karšu darbība, kas piektdienas vakarā skāra daļu bankas klientu, informēja «SEB bankas» Ārējās komunikācijas vadītājs Mārtiņš Panke.

Trīs elitāri īpašumi krastmalā, kur svētku uguņošanu var vērot VIP ložā

Tradicionāli Latvijas dzimšanas dienas svinību kulminācija ir krāšņa svētku uguņošana 11. novembra krastmalā. Nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv aicina ielūkoties trijos ekskluzīvos īpašumos, kas atrodas tuvu uguņošanas epicentram un piedāvā pastkartīšu cienīgus Rīgas pilsētas skatus. Tiesa, pastāvīga ieejas biļete šādā VIP ložā maksā no viena līdz trim miljoniem eiro.

«Ditton pievadķēžu rūpnīca» iegādājusies ražošanas iekārtas € 2,795 miljonu apmērā

Daugavpils pievadķēžu ražotāja «Ditton pievadķēžu rūpnīca» iegādājusies ražošanas iekārtas 2,795 miljonu eiro apmērā, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai «Nasdaq Riga».

Dalībai nodokļu atbalsta pasākumā saņemti 6194 iesniegumi

Kopš 1.oktobrī sākusies pieteikšanās nodokļu atbalsta pasākumam par nokavējuma un soda naudas dzēšanu, samaksājot nodokļu pamatparādu, Valsts ieņēmumu dienestā (VID) saņemti jau 6194 pieteikumi, informēja VID.

Nodokļu kontroles pasākumos deviņos mēnešos papildus aprēķināti 139,9 miljoni €

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu kontroles pārvaldes veikto nodokļu kontroles pasākumu rezultātā iemaksai budžetā šogad deviņos mēnešos papildus aprēķināti 139,9 miljoni eiro, liecina VID informācija.

Ciešākai sadarbībai ar nozari LLU Meža fakultātē izvedots Padomnieku konvents

Lai stiprinātu studiju kvalitāti un nodrošinātu meža un kokrūpniecības nozares uzņēmumus ar zinošiem speciālistiem, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Meža fakultāte (MF) turpmāk savā darbā vairāk iesaistīs uzņēmumu pārstāvjus un Padomnieku konventu, zināja augstskolā.

Grantu programmas «Atspēriens» finansējums piešķirts astoņiem jaunajiem uzņēmējiem

Grantu programmas «Atspēriens» finansējums uzņēmējdarbības veicināšanai un produktu vai pakalpojumu virzīšanai tirgū piešķirts astoņiem jaunajiem uzņēmējiem, informēja Rīgas domē.

Darba grupa vēlreiz apspriedīs grozījumus noteikumos «Par koku ciršanu mežā»

Nākamnedēļ darba grupas sēdē vēlreiz apspriedīs grozījumus noteikumos «Par koku ciršanu mežā», sacīja Zemkopības ministrijas (ZM) Meža departamenta direktors Arvīds Ozols.

Latvijas un Igaunijas uzņēmējiem nākamnedēļ pasniegs Livonijas balvu

Nākamnedēļ Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Igaunijas Tirdzniecības kamera Latvijā pasniegs Livonijas balvu, informēja LTRK.

LRA: Reizniece-Ozola deputātiem izvairīgi atbildējusi par jauno kases aparātu sistēmu

Sarunā ar Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Saeimas frakciju finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) esot izvairīgi atbildējusi uz deputātu jautājumiem, informēja politiskā spēka pārstāvis Valdis Verners.

LLKC: Lielā mitruma dēļ daudzviet dīgt sākušie ziemāji ir nosmakuši un sapuvuši

Ziemāju sējumos situācija šobrīd Latvijā ir atšķirīga, tostarp lielā mitruma dēļ daudzviet dīgt sākušie ziemāji ir nosmakuši un sapuvuši, secināts Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) augkopības speciālistu veiktajos apsekojumos.

Kredītu reģistrā ziņas par 724 200 personu ar spēkā esošām saistībām

Kredītu reģistrā šogad septembra beigās bija ziņas par 724 200 personu ar spēkā esošām saistībām, kas ir par 1,1% vairāk nekā pagājušā gada beigās, zināja Latvijas Bankā, kas reģistru izveidojusi.

«ABLV Bank» emitētās subordinētās obligācijas €40 miljonu ASV dolāru apmērā iegādājušies 16 investori

«ABLV Bank» emitētās desmit gadu subordinētās obligācijas 40 miljonu ASV dolāru (33,98 miljonu eiro) apmērā iegādājušies 16 investori, teikts bankas sniegtajā informācijā biržai «Nasdaq Riga».

«European Lingerie Group» šogad un nākamajā gadā plāno darbības apmērus palielināt par 5-10%

Grupa «European Lingerie Group» (ELG), kura apvieno Latvijas tekstilmateriālu ražotāju «Lauma Fabrics» un Vācijas veļas ražošanas un tirdzniecības uzņēmumu «Felina», šogad un nākamajā gadā plāno darbības apmērus palielināt par 5-10%, prognozēja ELG padomes locekle Baiba Ģēģere.

Algu kāpumu veicina kvalitatīvu darbinieku trūkums

Kā liecina kompānijas Fontes veiktais ikgadējais atalgojumu pētījums, šogad piedzīvots straujākais algu kāpums pēdējo astoņu gadu laikā – mēneša pamata darba alga, neskaitot dažādas darba devēju piedāvātas piemaksas un bonusus, vidēji augusi par 6,3%, un paredzams, ka tendence turpināsies arī nākamgad. Gandrīz visi jeb 89% no pētījumā aptvertajiem uzņēmumiem plāno turpināt algu palielināšanu, kā galveno iemeslu tam minot darbinieku trūkumu.

LU pētījumā noskaidrots, ka 20% ilgstošo bezdarbnieku ir autiskā spektra traucējumu pazīmes

Piektajai daļai jeb 20% ilgstošo bezdarbnieku ir autiskā spektra traucējumu pazīmes, atklāj Latvijas Universitātes veikts pētījums. Visbiežāk šie cilvēki izgāžas darba intervijās, jo viņiem ir nopietnas problēmas ar komunikāciju, lai gan atbilstoši pielāgojot darba vidi, viņi varētu būt ideāli darbinieki, ceturtdien vēstīja raidījums «LNT Ziņas».

Potenciālais investors par «KVV Liepājas metalurgu» piedāvā € 42 miljonus

Maksātnespējīgās AS «KVV Liepājas metalurgs» potenciālais investors par uzņēmuma iegādi piesolījis 42 miljonus eiro, šovakar, atsaucoties uz neoficiāliem, bet drošiem avotiem, vēstīja raidījums «LNT Ziņas».

PVD beidzis salīdzināt Latvijas un Rietumeiropas produktus; gaidām rezultātu

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) beidzis laboratoriskās pārbaudes, lai salīdzinātu Rietumeiropā un Latvijā tirgotos produktus. Turklāt pārbaudīts divreiz vairāk produktu nekā sākotnēji plānots, ceturtdien vēstīja raidījums «LNT Ziņas sešos».

«Citadele» naktī uz piektdienu pilnveido IT sistēmu zibmaksājumu ieviešanai

Naktī uz piektdienu, 17.novembri, no plkst.00.05 līdz 02.30 banka «Citadele» pilnveidos IT sistēmu, lai no 21.novembra «Citadeles» klienti varētu veikt zibmaksājumus jeb ātros maksājumus uz citām bankām, informēja bankā.

LTRK prezidents: Solidaritātes nodoklis nav sasniedzis savus mērķus

Satversmes tiesas lēmums par Satversmei neatbilstošu atzīt Solidaritātes nodokļa likuma 6.pantā noteiktās nodokļa likmes ir pamatots un apliecinājums tam, ka Solidaritātes nodoklis nav sasniedzis savus mērķus, atzina Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis.

«Tukuma pienam» par saldā krējuma noplūšanu pilsētas kanalizācijā piemēro 1000 € sodu

Valsts vides dienesta (VVD) Ventspils reģionālā vides pārvalde (RVP) pieņēmusi lēmumu uzņēmumam AS «Tukuma piens» piemērot soda naudu 1000 eiro apmērā par novembra sākumā pilsētas kanalizācijā noplūdušajām 2,5 tonnām saldā krējuma, informēja VVD sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Bukleviča.

Decembra beigās pārvēlēs «Latvijas kuģniecības» padomi

Kuģošanas kompānijas «Latvijas kuģniecība» akcionāri ārkārtas sapulcē 20.decembrī pārvēlēs padomi, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai «Nasdaq Riga».

«Latvijas gāze» dividendēs izmaksās 88 centus par akciju

AS «Latvijas gāze» dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas izmaksās 0,88 eiro par akciju, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai «Nasdaq Riga» par ceturtdien akcionāru ārkārtas sapulcē pieņamtajiem lēmumiem.

Vienojas par kases aparātu reģistrēšanas kārtības vienkāršošanu

Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA), Latvijas Degvielas tirgotāju asociācija (LDTA) un Nozīmīgo tirgotāju savienības pārstāvji ceturtdien, tiekoties ar finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ierēdņiem, panāca vienošanos ar VID par kases aparātu reģistrēšanas kārtības vienkāršošanu.

Kučinskis: KP algu kāpumam vajadzētu veicināt iestādes analītisko potenciālu

Konkurences padomes (KP) gaidāmajam algu kāpumam vajadzētu veicināt iestādes analītisko potenciālu, ceturtdien KP rīkotajā konferencē «Godīgas konkurences ceļš: vakar, šodien, rīt» uzsvēra Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Matīss: LDz pie kravu pārvadājumu «antirekorda» nedrīkst celt tarifu un jāatsakās no elektrifikācijas

Tā kā AS «Latvijasdzelzceļš» (LDz) šā gada desmit mēnešos samazinājies pārvadāto kravu apjoms, pārvadājot vismazāk kravu pēdējo desmit gadu laikā, nav pieļaujamadzelzceļainfrastruktūras maksas celšana, kā arī kritiski jāizvērtē iecerētādzelzceļaelektrifikācija, domājot, kā šos līdzekļus izmantot efektīvāk, norādīja Saeimas «Vienotības» frakcijas deputāts un bijušais satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Zaķusalā plānots izbūvēt 1978.gadā radītu ēkas projektu

Apstiprināts Zaķusalas ziemeļu daļas lokālplānojums, kurš paredz realizēt 1978.gadā izstrādāto projektu par TV, radio un biznesa centra kompleksa ēku izbūvi, apliecināja Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pārstāve Solvita Brence.

«airBaltic» pārvadāto pasažieru skaits desmit mēnešos audzis par 21%

Nacionālās aviokompānijas «airBaltic» pārvadāto pasažieru skaits šogad desmit mēnešos pieaudzis par 21%, sasniedzot 3,007 miljonus, pavēstīja uzņēmumā.

Noraida mērenāku minimālās algas celšanu Latgalē uzņēmēju grūtību dēļ

Saeima ceturtdien noraidīja opozīcijas deputātu pieprasījumu Ministru prezidentam Mārim Kučinskim (ZZS), kurā aicināts uzņēmēju grūtās situācijas dēļ attiecībā uz Latgali atcelt minimālās algas paaugstināšanu vai vismaz nepieļaut tās kāpumu vairāk kā par 20 eiro gadā.

Jūrmalā tūristu skaits deviņos mēnešos pieaudzis par 22%

Jūrmalā tūristu skaits šogad deviņos mēnešos pieaudzis par 22%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, pavēstīja Jūrmalas domē, atsaucoties uz Centrālās statistikas pārvaldes jaunākajiem datiem.

LTRK: Latvijas uzņēmumu starptautiskās konkurētspējas dēļ nedrīkst pieļaut OIK kāpumu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes locekļu ieskatā nedrīkst pieļaut obligātās iepirkuma komponentes (OIK) kāpumu, bet no šīm izmaksām, domājot par gala elektrības cenu, maksimāli ātri jāatsakās, lai uzlabotu Latvijas uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, informēja LTRK.

Diennakts režīma muitas kontroles punkti bez izmaiņām strādās arī svētku dienās

Tie muitas kontroles punkti (MKP), kuri darbojas diennakts režīmā, strādās bez darba laika izmaiņām arī pirmssvētku dienā, 17.novembrī, un svētku dienās, pavēstīja Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

Solidaritātes nodokļa ieņēmumu plāns 10 mēnešos pārsniegts par 30,4%

Solidaritātes nodokļa ieņēmumu plāns šogad desmit mēnešos pārsniegts par 30,4%, informēja Finanšu ministrijā. Kopumā 2017.gada desmit mēnešos solidaritātes nodoklī iekasēti 48,7 miljoni eiro, kamēr plāns paredzēja iekasēt 37,4 miljonus eiro.

Ierēdņu algas katru mēnesi vairs nepubliskos, rosina to darīt reizi gadā

Saeima šodien pieņēma grozījumus Valsts pārvaldes iekārtas likumā, izslēdzot no tā normu par amatpersonu darba samaksas publiskošanu katru mēnesi.

Joprojām par neatbilstošu Satversmei atzīst tikai Solidaritātes nodokļa normu par likmēm

Satversmes tiesa (ST) arī pēc juridisko personu pieteikuma par neatbilstošu Satversmei ir atzinusi tikai Solidaritātes nodokļa likuma 6.pantā noteiktās nodokļa likmes. Tiesa nolēma Solidaritātes nodokļa likuma 6.pantu atzīt par neatbilstošu Satversmes 91.panta pirmajam teikumam un spēkā neesošu no 2019.gada 1.janvāra.

«Bite Latvija» iegādājas «Stream Networks» un «Latnet»

Telekomunikāciju uzņēmums «Bite Latvija» iegādājies SIA «Stream Networks» un tā meitasuzņēmumu - vienu no Latvijā vecākajiem informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju uzņēmumiem «Latnet serviss», informēja «Bite Latvija» vadītājs Kaspars Buls.

«Food Union» sešos gados saldējuma ražošanā investējis vairāk nekā € 15 miljonus

Piena pārstrādātājs «Food Union» pēdējo sešu gadu laikā saldējuma ražošanā investējis vairāk nekā 15 miljonus eiro, pastāstīja kompānijas Mārketinga vadītāja Ieva Ražinska.

Lidostas «Rīga» infrastruktūras attīstībā plāno investēt vairāk nekā € 23 miljonus

Starptautiskās lidostas «Rīga» infrastruktūras attīstībā plānots investēt vairāk nekā 23 miljonus eiro, pastāstīja lidostas «Rīga» pārstāve Laura Karnīte.

FKTK atļauj «Latvijas kuģniecībai» izteikt 400 miljonu akciju publisko piedāvājumu

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome atļāvusi kuģošanas kompānijai «Latvijas kuģniecība» izteikt 400 miljonu vārda akciju publisko piedāvājumu, pavēstīja FKTK Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Līcīte. Viņa informēja, ka vienas akcijas nominālvērtība ir 0,3 eiro, bet pārdošanas cena - 0,71 eiro.

Latvijā ir ļoti liels potenciāls dārzeņu audzēšanai

Latvijā ir ļoti liels potenciāls dārzeņu audzēšanai. šodien Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) sēdē sacīja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis.

«Rīgas satiksme» kā melnais caurums - dome tai «piešpricē» vēl € 9,6 miljonus

Rīgas domes deputāti trešdien sēdē noraidīja priekšlikumu SIA «Rīgas satiksmei» (RS) neizmaksāt plānotos 9,6 miljonus eiro. Rīgas pašvaldības 2017.gada budžeta grozījumos ietverta sadaļa, kura paredz izmaksāt RS 9,6 miljonus eiro, taču domes deputāts Juris Pūce (LA) rosināja šos līdzekļus uzņēmumam nepiešķirt. Viņaprāt, no RS puses trūkst pamatojuma šādu līdzekļu pieprasījumam.

Ašeradens noraida iespēju pārdot enerģiju obligātā iepirkumā un saņemt valsts atbalstu

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V) trešdien noraidīja vairāku opozīcijas deputātu pausto, ka Ekonomikas ministrija (EM) turpina izsniegt atļaujas komersantiem, tādējādi nodrošinot tiem tiesības pārdot saražoto elektroenerģiju obligātā iepirkuma ietvaros un tiesību iegūšanai saņemt garantētu maksu par koģenerācijas elektrostacijā uzstādīto elektrisko jaudu.

Par 500 miljoniem eiro ieķīlātas LNT piederošās preču zīmes

AS «Latvijas neatkarīgā televīzija» (LNT) ieķīlājusi vairākas sev piederošās preču zīmes, nodrošinot prasījumu 500 miljonu eiro apmērā, liecina informācija «Firmas.lv».

Plūdu seku novēršanai Latvijā lūdz palīdzību EK

Zemkopības ministrija (ZM) vērsusies Eiropas Komisijā (EK) ar lūgumu sniegt Latvijai finansiālo palīdzību no Eiropas Savienības (ES) Solidaritātes fonda šā gada vasaras un rudens lietavu radīto plūdu seku novēršanai, informēja ministrijā.

Algu pēc nodokļiem līdz 450 € mēnesī saņem teju 40% strādājošo

Šogad trešajā ceturksnī Latvijā pamata darbavietā neto darba algu (pēc nodokļu samaksas) līdz 450 eiro mēnesī saņēma 38,9% darba ņēmēju, kas ir par 5,1 procentpunktiem mazāk nekā 2016.gada attiecīgajā periodā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes publiskotā informācija.

Nodarbināto iedzīvotāju īpatsvars trešajā ceturksnī Latvijā sasniedzis 63,6%

Latvijā šogad trešajā ceturksnī bija nodarbināti 903 tūkstoši jeb 63,6% iedzīvotāju, sasniedzot augstāko nodarbinātības līmenis pēdējo 20 gadu laikā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes publiskotie dati.