Kredīta kalkulātors

Lasīt tālāk »

Piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • Aizdevumi no 150 EUR līdz pat 50 000 EUR, vecuma grupā sākot no 22 gadiem, gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem līdz pat 40 gadiem.
  • Aizdevumu jebkuru parādu dzēšanai
  • Patēriņa kredītus
Lasīt tālāk »

Piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • Aizdevumu nekustamā īpašuma iegādei
  • Aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu
  • Aizdevumu nekustamā īpašuma iegādei izsolē
  • Aizdevumu pret komerciāla nekustamā īpašuma ķīlu
  • Pākreditāciju
  • Kreditu apvienošanu
Lasīt tālāk »

Par
«Baltic Finance Fund»

SIA «Baltic Finance Fund» ir pakalpojumu sniegšana kreditēsanas jomā.

Mēs piedāvājam ātru, drošu un labu apkalpošanu, kā arī individuālu pieeju katram klientam.

Mūsu darbiniekiem ir speciāla izglītība un pieredze līdz pat 20 gadiem finanšu nozarē.

Labprāt palīdzēsim Jums izvēlēties vispiemērotākos un izdevīgākos noteikumus katram darījumam.

Par drošu darījuma noslēgšanu mūsu uzņēmumā liecina iegūtā licence, ko izsniedz PTAC tikai pārbaudītiem un uzticamiem uzņēmumiem.

Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis un cieņa, tāpēc mēs palīdzēsim piepildīt un īstenot Jūsu sapņus!

Klienti ir apmierināti ar mums —
atnāc, pārliecinies par to un kļūsti viens no viņiem!

Gan patvēruma meklētājiem, gan pastāvīgajiem iedzīvotājiem atsevišķus pabalstus maksās vēl trīs mēnešus pēc sākšanas strādāt

Gan patvēruma meklētājiem, gan pastāvīgajiem iedzīvotājiem atsevišķus pabalstus maksās vēl trīs mēnešus pēc sākšanas strādāt, to paredz šodien koalīcijā panāktais kompromiss attiecībā uz pabalstu saņemšanas nosacījumiem personām ar bēgļu vai alternatīvo statusu.

Veikalos masveidā tiek ievesta Spānijas cūkgaļa, radot vietējās cūkgaļas deficītu

Pēdējo nedēļu laikā lielās partijās Latvijā tiek ievesta Spānijas cūkgaļa, tādējādi no veikalu plauktiem izspiežot vietējo produkciju, aģentūru LETA informēja Latvijas Cūku audzētāju asociācijas vadītāja Dzintra Lejniece.

Tiesa: SPRK nepamatoti uzlikusi pienākumu LG atļaut trešajām pusēm izmantot gāzes infrastruktūru

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) nebija pamata izdot normatīvo aktu, kas uzliek pienākumu gāzes pārvades, sadales un tirdzniecības uzņēmumam «Latvijas Gāze» (LG) atļaut trešajām pusēm, tostarp energokompānijai «Latvenergo», izmantot gāzes infrastruktūru, lēmusi Administratīvā apgabaltiesa.

Kopējie nodokļu parādi Latvijā oktobra sākumā - 1,369 miljardi eiro

Latvijā šogad oktobra sākumā kopējie nodokļu parādi, ieskaitot aktuālos, apturētos parādus un atmaksas termiņa pagarinājumus, bija 1,369 miljardi eiro, kas ir par 3,7% mazāk nekā mēnesi iepriekš, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) dati.

SIA «Vangažu nafta» paziņojums

SIA «Vangažu nafta» pauž neizpratni un sašutumu par atsevišķu Inčukalna novada iedzīvotāju rīcību, kuri cenšas kaitēt likumīgas uzņēmējdarbības veikšanai, ko Inčukalna novadā veic uzņēmums SIA «Vangažu nafta».  

«Kapu tramvaja» dēļ varētu celties maksa sabiedriskajā transportā

Pastāv bažas, ka braukšanas maksa Rīgas sabiedriskajā transportā varētu atkal augt. Tas ir tādēļ, ka pašvaldības uzņēmums «Rīgas satiksme» Skanstes tramvaja līnijas un vairāku citu projektu īstenošanai aizņemsies 100 miljonus eiro, trešdien raksta «Dienas bizness». 

Pētījums: Uzņēmumu vadītāju atalgojums Rīgā ir otrs zemākais Baltijas valstīs

Uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji Rīgā atalgojumā saņem vidēji 1610 eiro, kas ir otrs zemākais līmenis starp Baltijas valstīm, liecina Slovākijas darba piedāvājumu portāla «Profesia» izstrādātā atalgojumu pētījuma «Paylab» dati.

Privatizācijas aģentūra: Noteiktajā termiņā un konkrētajā tirgus situācijā «Citadele» pārdota par labāko iespējamo cenu

Eiropas Komisijas (EK) noteiktajā termiņā un konkrētajā tirgus situācijā banka «Citadele» tika pārdota par labāko iespējamo cenu, norāda Privatizācijas aģentūra (PA), reaģējot uz Valsts kontroles secinājumiem par bankas pārdošanu.

Kosmētikas ražotājam «Dzintars» ierosināts tiesiskās aizsardzības process

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa kosmētikas ražotājam AS «Dzintars» ierosinājusi tiesiskās aizsardzības procesa lietu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.

Valsts kontrole: Pārdodot «Citadeli», uzmanība netika vērsta uz valstij maksimāli labvēlīgāko lēmumu pieņemšanu

Risinot bankas «Citadele» pārdošanu, lēmumu pieņemšanas un izskatīšanas process nebija organizēts tā, lai tiktu pieņemti valstij maksimāli labvēlīgi lēmumi, intervijā Latvijas Radio norādīja valsts kontroliere Elita Krūmiņa.

Telekomunikāciju un sakaru nozares līderiem pievienojas vairāki jauni uzņēmumi

Telekomunikāciju un sakaru nozares līderu pirmais piecinieks pērn saglabājies nemainīgs, bet pirmajā desmitniekā parādījušies vairāki ļoti sekmīgu gadu aizvadījuši uzņēmumi, liecina SIA «Firmas.lv» un aģentūras LETA veidotais «Latvijas biznesa gada pārskats 2016».

Ekonomists: Eiro ir kāršu nams, kas kaut kad sabruks

Eiropas vienotās valūtas projekts tā pašreizējā formā nav dzīvotspējīgs un tas riskē ar sabrukšanu, uzskata bijušais Eiropas Centrālās bankas (ECB) galvenais ekonomists Otmārs Isings.

Nozare piesardzīgi skeptiska par dzelzceļa elektrifikācijas ietekmi uz Latvijas tranzīta koridoru

Latvijas tranzīta koridora pārstāvji ir piesardzīgi skeptiski par plānoto Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projektu, noskaidroja aģentūra LETA.

Banku analītiķi par budžetu: Ekonomisko izaugsmi tik drīz nesagaidīt

Nākamā gada budžetā jaunu būtisku iniciatīvu straujākas ekonomikas izaugsmes veicināšanai īsti nav, aģentūrai LETA atzina banku analītiķi, norādot, ka mērena deficīta saglabāšana valsts budžetā ir atbalstāma rīcība.

ASV varētu pārcelt dažas bankas no Lielbritānijas uz citām ES valstīm

ASV bankas pārcels zināmas savas aktivitātes no Lielbritānijas, kas nolēmusi izstāties no Eiropas Savienības (ES), uz citām Eiropas valstīm, preses konferencē Parīzē paziņoja Francijas finanšu ministrs Mišels Sapēns.

Latvijas nodokļu sistēma vērtēta kā trešā labākā pasaulē

ASV nodokļu politikas pētniecības organizācijas Tax Foundation pētījumā par nodokļu sistēmas konkurētspēju Latvija iekļauta godpilnajā trešajā vietā, vēsta TV3 ziņas. 

Latvijā ir trešā konkurētspējīgākā nodokļu sistēma OECD

Latvijā ir trešā konkurētspējīgākā nodokļu sistēma Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) dalībvalstu vidū, liecina organizācijas jaunākais «Starptautiskais nodokļu konkurētspējas indekss».

Noskaidrots Latvijas vērtīgākais uzņēmums

Jau devīto reizi par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu atzīta energokompānija AS «Latvenergo».

Ekonomikas ministrija skaidro: Kam būs jāmaksā vairāk par elektrību?

Līdz ar elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) diferencēšanu elektroenerģijas izmaksas pieaugs aptuveni 390 000 mājsaimniecību, savukārt 650 000 - saruks, liecina Ekonomikas ministrijas aplēses.

Latvijas iedzīvotāju maciņos pāri paliek par 2% vairāk naudas nekā 2011.gadā

Latvijas iedzīvotāju makos paliek pāri par 2% vairāk naudas nekā 2011.gadā, vēsta SIA «Firmas.lv» un nacionālās informācijas aģentūras LETA jaunākais «Latvijas biznesa gada pārskats 2016».

Lielbritānijas dzelzceļa industrijas uzņēmumi ir ieinteresēti piedalīties «Rail Baltica» projektā

Lielbritānijas dzelzceļa industrijas uzņēmumi ir ieinteresēti piedalīties «Rail Baltica» projektā, šorīt intervijā Latvijas Radio teica Lielbritānijas Dzelzceļa industrijas asociācijas starptautiskās attīstības direktors Nīls Volkers.

Dabasgāzes tirgus atvēršana Latvijā varētu veicināt tās patēriņu

Dabasgāzes tirgus atvēršana Latvijā varētu veicināt tās patēriņu, aģentūrai LETA sacīja Ekonomikas ministrijas (EM) jaunais valsts sekretāra vietnieks enerģētikas jautājumos Jānis Patmalnieks.

Banku analītiķi: Inflācijas temps turpmākajos mēnešos Latvijā pieaugs

Inflācijas temps turpmākajos mēnešos Latvijā pieaugs, aģentūrai LETA prognozēja banku analītiķi.

Septembrī Latvijā patēriņa cenas pieaug par 0,5%; gada inflācija sasniedz 0,6%

Latvijā šogad septembrī salīdzinājumā ar augustu patēriņa cenas pieaugušas par 0,5%, bet gada laikā - šā gada septembrī salīdzinājumā ar 2015.gada septembri - inflācija sasniegusi 0,6%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Eksperti: Krievijas naftas produktu tranzīts Latvijai ir zaudēts

Uzņēmuma «Transņeft» draudi novirzīt naftas produktu tranzītu no Latvijas ostām nav tukši solījumi, liecina LTV raidījuma «de facto» izpētītais. Telefonsarunā ar raidījumu uzņēmuma pārstāvis pavēstīja - lai ko Latvija darītu un, lai cik izdevīgus tarifus tā piedāvātu, tās pārvaldītais tranzīts drīz vien no Latvijas pazudīs. 

Iedzīvotāji šaubīgi par to, vai var uzticēties Latvijas komercbankām

Iedzīvotāji ir šaubīgi par to, vai Latvijas komercbankām var uzticēties, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Domnīca «Certus» rosina samazināt kopējo darbaspēka nodokļu slogu

Domnīca «Certus» rosina Latvijā samazināt kopējo darbaspēka nodokļu slogu, ieviešot progresīvo iedzīvotāju ienākumu nodokli (IIN) un valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu (VSAOI) griestus kopā ar sociālās apdrošināšanas pabalstu griestiem.

«Swedbank» izsniegusi jau 10 000 bezkontakta norēķinu karšu

Kopš «Swedbank» Latvijā sāka bezkontakta norēķinu karšu izsniegšanu, jau 10 000 klientu izmantojuši iespēju saņemt šo karti, aģentūru LETA informēja «Swedbank» pārstāve Kristīne Jakubovska.

Eksperti: Viens no Latvijas konkurētspēju kavējošiem faktoriem ir augstie darbaspēka nodokļi

Latvijas konkurētspējas galvenais kavējošais apstāklis ir nodokļu politikas trūkums un augstie darbaspēka nodokļi, kurus nepieciešams mazināt, lai biznesa vide un valsts ekonomika kopumā attīstītos, šodien biznesa forumā «Izaicinājumi biznesa vidē» Tukumā pauda tā dalībnieki.

Apkures sezona sākas ar labu ziņu patērētājiem

Apkures sezona sākas ar gaidāmu siltumapgādes tarifu samazinājumu patērētājiem Latvijā, aģentūrai LETA pavēstīja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Finanšu eksperte: No 2017.gada Latviju sagaida «milzīga nodokļu bedre»

No 2017.gada Latviju sagaida milzīga nodokļu bedre, ko izraisīs minimālo sociālo iemaksu ieviešana darbiniekiem, kas nozīmē darbaspēka izmaksu pieaugumu, publiskā vēstulē valsts amatpersonām uzsver grāmatvedības pakalpojumu sniegšanas uzņēmuma SIA «PB Finanses» īpašniece, finanšu eksperte Agnese Pastare.

VID deviņos mēnešos valsts budžetā iekasē par 0,8% vairāk, nekā plānots

Valsts ieņēmumu dienests (VID) šogad deviņos mēnešos valsts budžetā iekasējis 5,949 miljardus eiro, kas ir par 0,8% jeb 48,524 miljoniem eiro vairāk, nekā plānots, liecina VID publiskotā informācija.

Tīnūžu pamatskolā pedagogu alga samazinājusies vidēji par 308 eiro

Gaidītā algas pieauguma vietā darba samaksa sarukusi par trešo daļu - tik ievērojamu samazinājumu skolotāju algu reforma nesusi Ikšķiles novada Tīnūžu pamatskolā. Jaunajā mācību gadā alga vidēji ir sarukusi par 308 eiro mēnesī, ceturtdien vēstīja raidījums «LNT Ziņas sešos».

Gada laikā būtiski kāpušas cenas liellopu gaļai un cukuram; drīzumā sekos pieaugums piena produktiem

Salīdzinot šā gada un pērnā septembra pārtikas cenas, vislielākais kāpums bijis liellopu gaļai un cukuram, kam drīzumā sekos arī piena produktu cenu pieaugums, jo pārstrādes uzņēmumu vidū esot sākusies histēriska sacensība par piena iepirkumiem, aģentūrai LETA atzina Lauksaimniecības tirgus veicināšanas centra (LTVC) vadītāja Ingūna Gulbe.

Gerhards: Latvijas virzībai uz digitālo ekonomiku ir visi tam nepieciešamie priekšnosacījumi

Latvijas virzībai uz digitālo ekonomiku ir visi tam nepieciešamie priekšnosacījumi, uzskata vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK).

«MasterCard» ievieš jaunu maksājumu tehnoloģiju

Ar ASV maksājumu karšu kompānijas «MasterCard» jauno biometrisko maksājumu tehnoloģiju pircēji vairākās Eiropas valstīs no otrdienas var veikt maksājumus internetā, izmantojot pašportretu jeb tā dēvēto selfiju, paziņojusi «MasterCard».

Atrod pusi no 2017.gadā mājokļu programmai nepieciešamajiem līdzekļiem

Mājokļu programmas nodrošināšanai 2017.gada pirmajā pusgadā būs pieejami 4,25 miljoni eiro, kas ir puse no nākamgad nepieciešamajiem līdzekļiem programmas nodrošināšanai, tāpēc valdība uzdeva Ekonomikas ministrijai sameklēt līdzekļus programmas nodrošināšanai līdz gada beigām.

70% Latvijas darba devēju trūkst kvalificēta darbaspēka

Latvijā darba devēji saskaras ar būtiskām grūtībām darbaspēka pieejamībā - 70% pastāvīgi, bieži vai diezgan bieži trūkst kvalificēta darbaspēka, bet 85% ir grūtības atrast tādus darbiniekus, kurus uzņēmums vērtētu kā «labus», secināts Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) veiktajā aptaujā.

Vai gaidāms nodokļu pieaugums?

Valsts vajadzības pēc naudas spiedīs meklēt iespējas nodokļos – paaugstināt esošās likmes, paplašināt nodokļu bāzi vai ieviest jaunus nodokļus, pirmdien vēsta laikraksts «Dienas Bizness».

«Rīgas siltumam» klienti par apkuri parādā apmēram divus miljonus eiro

Pašvaldības AS «Rīgas siltums» šajā apkures sezonā nosūtījusi vairāk nekā 30 tūkstošus vēstuļu parādniekiem un iedzīvotāju parādi ir aptuveni divi miljoni eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Linda Rence.

Kas notika, kad uzņēmējs mēģināja iekārtot darbā Latvijā bēgli

Lai arī Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) ir algots atbalsta sniegšanai bēgļiem darba meklējumos, uzņēmējs, «OpticGuru» līdzīpašnieks Mārtiņš Kossovičs saskāries ar organizācijas izteiktu neieinteresētību, kad pats mēģinājis pieņemt darbā kādu no patvēruma meklētājiem, raksta «Latvijas Avīze».

Šajā gadā bads, nākamajos - pārēšanās

Latvija nav spējusi tikt līdzi uzstādītajam plānam Eiropas Savienības (ES) fondu apguvē. Nākamajos gados būs jāiedzen šogad nepadarītais, un tas var celt cenas un pasliktināt kvalitāti, piemēram, būvniecības sektorā, šovakar ziņo LTV raidījums «De facto».

Vakariņas pārim Vecrīgā labā restorānā vidēji izmaksā 70 eiro

Vakariņas pārim Vecrīgā labā restorānā vidēji izmaksā 70 eiro, intervijā aģentūrai BNS sacīja Rīgas Tūrisma un attīstības biroja (RTAB) vadītāja Vita Jermoloviča.

CSP: Bezdarbnieku vidū lielākā daļa ir vīrieši

Latvijas bezdarbnieku vidū lielākā daļa ir vīriešu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.

Palielināsies pensijas un atlīdzības

Šodien, piemērojot indeksu 1,018, tiks indeksētas visas pensijas un atlīdzības vai to daļu apmērs, kas nepārsniedz 332 eiro.

Viļņā sarūk degvielas cenas, Rīgā un Tallinā nemainās

Rīgā un Tallinā degvielas cenas aizvadītajā darba nedēļā nav mainījušās, taču Viļņā tās ir samazinājušās, liecina aģentūras BNS apkopotie dati.

Latvija pārkreditē 650 miljonu eiro aizņēmumu par vēsturiski zemāko procentu likmi

Latvija šodien starptautiskajos finanšu tirgos emitējusi jaunas 10 gadu obligācijas 650 miljonu eiro vērtībā, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrija.

Rubesa: Somija gatava iesaistīties «Rail Baltica», ja Baltijas valstis projektu «uzliks uz kājām»

Somija ir gatava iesaistīties dzelzceļa projektā «Rail Baltica» un kļūt par kopuzņēmuma AS «RB Rail» akcionāru, ja Baltijas valstis spēs projektu «uzlikt uz kājām», šodien Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē sacīja «RB Rail» valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa.

Ministrs: Latvijas pārstāvniecību ASV varētu atvērt nākamā gada pirmajā pusē

Latvijas pārstāvniecību ASV varētu atvērt nākamā gada pirmajā pusē, šodien tikšanās laikā ar ASV vēstnieci Latvijā Nensiju Petitu sacīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).

Vienošanās par «Rail Baltica» līgumu panākta; šodien Baltijas valstīs to paraksta

Vienošanās par dzelzceļa «Rail Baltica» projekta finansēšanas un izpildes nosacījumu līgumu ir panākta un šodien trijās Baltijas valstu galvaspilsētās tas tiek parakstīts, šodien Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē paziņoja Baltijas valstu kopuzņēmuma AS «RB Rail» valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa.